Sıkça Sorulan Sorular

izmir ilaçlama sorular

Evde böcek ilaçlama işlemleri ne kadar sürmektedir?

Her zaman olduğu gibi bu çalışmamızda da öncelikle ön çalışma yapmaktayız. İlaçlama işlemi, genel yapı itibari ile gün içerisinde bitmektedir. Ancak oda sayısı ve haşerelere göre değişkenlik gösterebilir. İş günü olarak ilaçlamadan önce süreyi sizlere iletiyor, buna istinaden gerekli çalışmaları sağlıyoruz.

İlaçlama sonrası böceklenme olur mu?

Sorunun cevabı kesinlikle "olmaz" . Unutmayın bizler işimizin sonuna kadar arkasındayız. İlaçlama yapıldıktan sonra uygulanan bölgede üreme, böceklenme, pire vb. rastlantılar ile karşılaşılmamaktadır. Biz işimizi en iyi şekilde, en farklı, en özel teknikler ile en kaliteli malzemeler ile yapıyoruz. Çünkü biz işimizi seviyoruz.

İlaçlama yapılırken eşyalarım zarar görür mü?

Benimsediğimiz ilkelerden biriside müşterinin memnuniyetidir. İlaçlama sırasında ve sonrasında eşyalarınıza kesinlikle zarar gelmeyecektir. Ek olarak ilaçlama yapılan bölge işlem bittikten sonra tarafımızdan temizlenerek koku ve kimyasaldan arındırılmış şekilde iş teslimi yapılmaktadır.

 

Böcek ilaçlama ücreti hakkında bilgi

Bu işlem tamamiyle hizmeti satın alacak müşterimize tercihen sunulmaktadır. Kredi kartı ile online, havale - eft, nakit, taksitlendirme şeklinde ödeme türleri mevcuttur. İzmir İlaçlama olarak işimizin arkasında durduğumuzu, en iyi fiyat garantisini iş orantılı verdiğimizi bir kez daha dile getirmek isteriz. İlaçlama öncesi-sonrası her türlü ödemeyi dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.