Bornova Böcek İlaçlama

bornova-ilaclama
bornova-ilaclama

Bornova böcek ilaçlama işlemleri hassaslık ve özen gerektiren işlemlerdir. Firmamız böcek ilaçlama ekibi olarak işimizin gerektirdiği hassaslık ve özeni en üst seviyede göstermekteyiz. Bornova böcek ilaçlama fiyatları ve böcek ilaçlama yöntemleri ile ilgili ön bilgilendirme yapmaktayız.

Bornova böcek ilaçlama ekibimizin tecrübesi, yöntemleri ve göstermiş oldukları özen ile haşerelerden sonsuza dek kurtulabilirsiniz. Böcek ilaçlamalarımız bölgesel olmayıp, isteğiniz üzerine ilaçlanmasını istediğiniz yerlerde veya gelecekte oluşabilecek olumsuzluklar için böcek ilaçlarımızı titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Bornova Böcek İlaçlama

Bornova böcek ilaçlama

Ekibimiz, böcekler ile ilgili merak ettiğiniz sorulara cevap vererek hem sizi bilgilendirmekte aynı zamanda böcek ilaçlama konusundaki engin tecrübelerini sergilemektedirler. Bornova böcek ilaçlama ekibimiz tamamen Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanmakta ve ilaçlama öncesi, ilaçlama zamanı ve ilaçlama sonrası ile ilgili gerekli önlemleri almaktadırlar. Gerekli önlemler ve püf noktalar ile ilgili sizi de bilgilendirerek oluşabilecek herhangi olumsuz bir sağlık durumunun önüne geçmek için maksimum önlem alınmaktadır.

Bornova böcek ilaçlama ekibimize telefon numaralarımız üzerinden 7/24 ulaşabilir, randevu, bilgi ve fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. Düşük fiyatlarla yüksek kalite ilaçlama hizmeti için Bornova böcek ilaçlama ekibimiz sizlerle.

Böcek İlaçlama Nedir?

Böcek ilaçlama için çeşitli alanlarda ve çeşitli haşereler için kullanılan bir çok yöntem vardır. İlaçlanacak alan ve haşerenin çeşidine göre doğru ilaçlama yöntemi kullanılmalıdır. Bazı haşere ilaçlama çeşitleri aşağıdaki gibidir.

  • Kokulu Uygulama

Çeşitli parazit ve haşerelerin bulunduğu yerlerde uygulanır. Bu yöntem haşereler üzerinde kısa sürede etkisi göstermektedir. İlaçlama işlemi gerçekleştirdikten sonra ilaçlanan alan 3-4 saat kapalı kalmalı ve sonrasında 1-2 saat kadar havalandırıldıktan sonra ilaçlanan alana girilmelidir.

  • Kokusuz Uygulama

Kokusuz böcek ilaçlama yöntemi sıvı malzemelerin püskürtülmesi işlemiyle gerçekleştirilir. Bu tür ilaçlamanın yapıldığı alanların kapalı olması gerekmektedir. İlaçlanan alan içerisinde herhangi bir gıda malzemesi bulunmamalıdır ancak bulunuyor ise üzerleri mutlaka kapatılmalıdır.

  • Sıcak Sisleme Uygulaması

Termal Flog cihazı ile gerçekleştirilen böcek ilaçlama yöntemi su, yağ ve mazotta eriyen maddeler ile gerçekleştirilir. Bu ilaçlama yöntemleri kapalı alanlarda, nehir, çöplük, ağaçlık gibi açık alanlarda ve sivrisinek, karasinek gibi haşerelerle mücadele için ahır, ağıl gibi alanlarda sıklıkla uygulanır. Cihaz içerisinde motorlar sayesinde oluşan ince sis tabakasının dışarı püskürtmeyle gerçekleştirilir.

  • Soğuk Sisleme Uygulaması

Yüksek seviyede zarar verebilecek haşereler için kullanılan ilaçlama yöntemidir. Araç üzerine yerleştirilen motor ile çevreye ilaç püskürtülür. Havanın da etkisi ile kısa süre içerisinde haşerelerin ve böceklerin sonlarını getirir.

Bornova böcek ilaçlama ekibi olarak Bornova ilçesinin her mahallesinde hizmet vermekteyiz.